Огляд ігрової механічної клавіатури Patriot Viper V730


Мої враження від знайомства з доступною за ціною ігровою клавіатурою від відомого в Україні американського бренду Patriot. Особливості конструкції, зручність, підсвітка та ін. цікаві «речі».

Ключові характеристики та особливості

  • частота опитування – 1000 Гц;
  • кількість клавіш – 104;
  • тип клавіш – механічні;
  • тип перемикачів — Kailh Brown;
  • обробка одночасних натискань – NKRO;
  • габарити — 220x458x44 мм;
  • вага – 1,1 кг;
  • сумісність з ОС — Windows/Mac OS X.

Упаковка та комплект поставки


Користувач отримає виріб у відносно компактній картонній коробці, виробленій з гарного за якістю матеріалу. Таким чином, за збереженість виробу всередині під час транспортування можна не перейматися – виробник про все подбав. Ущільнювачі з полістиролу, до речі, тут також є.

На стінки коробки винесли чималу кількість різноманітних даних щодо можливостей та особливостей моделі з котрими особисто я раджу ознайомитися, незалежно від того, яка доля за підсумками розпакування клавіатури, чекає на коробку.

Стосовно комплекту поставки, крім самої клавіатури, всередині коробки користувача чекає досить змістовне керівництво зі швидкого старту, а ще кілька наліпок з логотипом ігрової серії бренду.

Матеріали корпуса та мої враження щодо якості збірки


В Patriot Viper V730 користувачеві пропонується напрочуд вдале поєднання пластику та металу. Хоча останній зі згаданих матеріалів і використаний в класичному форматі – підкладка зверху під безпосередньо саму розкладку, в кінцевому підсумку виглядає це масивно і навіть по-своєму діловито, а якщо додати до цього ще й червону LED-підсвітку… Словом, увага гарантована.

ОК! підемо далі. Використаного пластику тут десь порівну – матового та глянцю. Глянець розміщений вдало, чим гарно доповнює дизайн.

Підкладка під кисті в даному випадку не є знімною. Наскільки це погано чи навпаки – кожен користувач для себе вирішить особисто, адже все це виключно справа смаку – не більше, не менше.

По периметру знизу кілька гумових насадок для покращення щеплення з поверхнею, на якій наразі розміщено виріб.

В якості обплітки незнімного кабелю використано нейлон. Щодо якості її, тут питань немає – не ламається, не кошлатиться плюс, що також ну дуже приємно – не сплутується. Виробником передбачені запобіжники на стиках, а також феритовий фільтр плюс позолота на USB-інтерфейсі.

Насамкінець повернемося до металу на верхній частині корпусу. На мій погляд, це суперправильний хід з боку виробника. Це значне підсилення конструкції, а крім того, чудовий «додаток» з декоративної точки зору. Особисто я, не дивлячись на те, що досить прискіпливо відношусь до деталей, побаченим результатом за підсумками лишився задоволений. Що ж, недорого – не означає неякісно.

Можливості та особливості підсвітки


Одна з гарних особливостей Patriot Viper V730 — LED-підсвітка червоного кольору. У неї п’ять рівнів яскравості, є можливість повного вимкнення підсвітки, а також індивідуальної підсвітки кожної клавіші. Крім зазначеного, ще «на борту» шість світлових ефектів. Всі налаштування зберігаються в профілях.

Ключове про ергономіку

Зверху – багато-багато кнопок. Якщо ж без сарказму, говоримо про повноцінну клавіатурну розкладку, з відповідними розмірами, в тому числі технічних кнопок. На цій же частині корпусу світлодіоди Look, а також логотип та емблема ігрової серії.

Як реалізовано вивід кабелю, легко помітити вже на ілюстраціях до огляду. Тут же й згадані раніше запобіжники.

По периметру нижньої панелі також згадані раніше гумові насадки. Крім них, ще тут пара відкидних ніжок для того, щоб надати клавіатурі деякого нахилу, а в центрі невелика наліпка з кількома стрічками технічних даних.

Розкладка

Конструкція клавіш — «скелетон». Що це значить? Мова про формат, коли верхня частина механізму майже на половину «випирає» зі спеціальної опорної пластини.

Символи на кнопки виробник наніс шляхом лазерного гравіювання. Самі ковпачки виконані з міцного пластика ABS.

Використані «на борту» перемикачі Kailh Brown. Крок спрацювання – 2 мм, повний хід – 4 мм. Також варто зазначити використання зовнішніх стабілізаторів.

В залишку

За підсумками перед нами гарний формат механічної ігрової клавіатури для початківців та користувачів з деяким ігровим стажем за плечима. Тут акуратна і водночас якісна збірки, а крім того, дорогі матеріали, які не підведуть.

Не дивлячись на те, що ми маємо справу з механічною клавіатурою, варто відзначити відносно тихий хід клавіш. Звичайно, останній не безшумний – вимагати цього від механіки, як мінімум, наївно.

Дизайн класний – це те, що вам неодмінно сподобається, особливо «панцир» на бічній панелі позаду – агресивно, стильно і навіть деякою мірою імпозантно.

Точний хід клавіш — нема ні помилок, ні «ковзання», ні злітання ковпачків. Словом, нічого такого, що особисто мене вибішує в рішеннях такого плану.

«Доповнення» у вигляді фірмового програмного забезпечення для даної моделі не передбачено. Проте, особисто я нічого критичного в цьому не вбачаю, особливо з урахуванням цінового рівня та можливостей виробу.

Орієнтовна вартість моделі – 2000 гривень

Продукт надано пресслужбою Patriot в Україні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *