Огляд захищеної колонки Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U

Наші враження від знайомства з актуальною моделлю захищеної колонки Gelius. Наскільки вдалим є реалізований формат та чи вартий уваги, окремо враження по збірці та дизайну, ну і, звичайно ж, оцінка якості звуку. Розбираємося.

Комплектація та упаковка

Що ж, спочатку про те, що всередині коробки, крім, звісно ж самої колонки:

  • зарядний кабель з подвійним виходом micro-USB для підзарядки акумуляторів колонки від одного порту USB;
  • керівництво зі швидкого старту.

Що стосується коробки, її виробник зробив картонною (класика, що не вмирає), яскравою та, як на погляд автора цих стрічок, досить цікавою, причому як з точки зору дизайну, так і інформаційної, скажімо так, складової: ключові особливості та можливості у вигляді піктограм, паспорт виробу кількома мовами, можливості захисту корпусу та багато іншого. Словом, яка б доля не спіткала коробку після розпакування, приділити увагу вивченню даних зі стінок варто – отримаєте чималу кількість відповідей на питання технічного змісту.

Ключові технічні характеристики

  • Bluetooth — V5.0, дальність зв’язку — до 10 м в зоні прямого бачення;
  • Потужність — 20W, 10x2W;
  • Захист від вологи та пилу за стандартом IPX7;
  • Акумулятор — 3000 мА/год = 2х1500 мА/год;
  • Робочий час — до 14 годин при 50% гучності;

Враження від матеріалів та якості збірки корпусу

Корпус Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U – поєднання надзвичайно міцного пластикового каркаса, декількох шматочків металу, а також тканини та гуми.

Щодо останньої, з неї зробили кнопки, заслінки наявних тут портів micro-USB та деякі інші, менш важливі «дрібнички», наявність яких, однак, все одно вагу має.

Пластиковий каркас як я вже сказав, надзвичайно міцний. Це легко зрозуміти, вже стиснувши виріб в руках – навіть натяку на можливість деформації ви не помітите. Таким чином, маємо явний аргумент на користь того, що та ж тряска, як мінімум, середньої інтенсивності та нижче шкоди корпусу не завдадуть.

Метал! Звісно ж, він є всередині колонки, а є і на зовнішній його частині. Ніякого з дозволу кажучи, «розтину» ми не робили, адже формат захищеної колонки не передбачає доступ до нутрощів на користувацькому рівні. Стосовно ж металу на зовнішній частині корпусу, тут мова про металеве окантування наявних «на борту» портів micro-USB.

Нарешті, тканина. Нею обтягли майже ввесь корпус, що хоча й не є чимось новим для рішень такого плану, проте виглядає дуже добре.

Що по збірці? Чогось кардинально поганого я тут не помітив – чудове припасування абсолютно всіх елементів конструкції між собою, без натяків на якісь компроміси чи умовності. Стандарт захисту корпусу IPX7 також доводить якість збірки, адже завдяки йому, ви можете не боятися навіть «втопити» вашу Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U, щоправда, не більше ніж на 30 хвилин і не глибше, ніж на 1 метр.

Формат

Окремий цікавий пункт – формат колонки. Легко помітити — Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U – це деякою мірою збірна конструкція, що складається з двох половинок. Ми назвали їх «півколонками». Що саме виробник передбачив створенням саме такої конструкції!? На ділі все просто – «розділення» KZBS-003U на половинки додасть ще більшої об’ємності звуку навколо вас. А ще такий формат неодмінно більше сподобається в компанії.

Кріплення між собою виконується на спеціальні пази. Формат надійний, самовільно конструкція не розпадеться, навіть під час помітної тряски. Перевірено особисто!

Ергономіка – ключові тези

Вище ми вже говорили щодо можливості «створювати» з Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U дві півколонки. Так от на кожній половинці передбачена своя «система» керування гучністю, а також кнопка увімкнення/вимкнення живлення. Тобто, по суті, в цьому плані маємо повністю автономну роботу між ними. Що не автономне? На ту половинку колонки, що додатково отримала петлю виробник поклав наступні задачі: пауза/відтворення – відбувається шляхом короткого натиснення на кнопку живлення на колонці; подвійне чи потрійне натиснення — вимкнення Bluetooth чи TWS відповідно. Натиснення з невеликим утриманням на кнопки регулювання гучності на цій же колонці – перехід між треками. Крім того, ви можете також використовувати KZBS-003U як гучномовець під час телефонних розмов — це зручно!

Автономність

Щодо ємності акумуляторів в кожній з наших «півколонок» про це зазначено в переліку характеристик вище.

Мої результати – 9 годин на гучності 80-85%. Багато це чи ні? На мій погляд, отриманий результат можна вважати як адекватний можливостям конкурентів.

Стосовно підзарядки акумуляторів, мова від 2 до 3 годин від порту USB – залежить від швидкості останнього.

Якість звуку

Безперечно – для будь-якого джерела відтворення саме якість звуку – це найголовніший показник. Що ж тут!? Хороші баси, чітка серединка, трохи менш виражені низи. Це саме та комбінація, що дозволяє отримати варту уваги якість від аудіо чи не будь-якого бітрейту та стилю композицій. Ми слухали багато, часто та абсолютно різне. Почуті результати – це один з двох ключових аргументів за купівлю KZBS-003U.

Короткі висновки

Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U — поєднання якісних матеріалів, досить цікавого та принаймні поки що незвичайного формату, захисту корпусу та звуку гарної якості. Ви будете приємно вражені кінцевою якістю продукту, який не тільки не соромно взяти в гарну компанію, а й навіть презентувати на подарунок директору.

Орієнтовна вартість – 2600 гривень

Продукт надано пресслужбою Gelius

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *