Огляд мережевого фільтра ColorWay CW-CHE435PDB


Наші враження від знайомства з просунутим рішенням українського бренда ColorWay, орієнтованим на створення не лише максимально зручного робочого місця, але й максимально захищеного. Які можливості новинка пропонує для цього?

Коробка

Масивність (а відповідно й надійність) виробу відчувається вже на стадії знайомства з коробкою, в котрій він постачається; в цьому плані увага користувача забезпечена. Вона «підкупає» як дизайном, так і інформацією зі стінок — відчувається важливість для виробника зробити не лише чудовий продукт всередині, але й максимально якісну та цікаву коробку.

Інформація зі стінок коробки

Ну ок!, підемо далі. Перше, на що звернув увагу особисто автор цих стрічок, «вивчаючи» передню стінку, примітка довжини кабелю – шукав собі в «команду» саме 5-метровий фільтр, а не більш поширений 2-метровий. Крім того, цікавили характеристики матеріалів кабелю та корпусу фільтра, характеристики вихідних портів USB/USB Type-C та ін. – всі ці дані тут передбачені. Крім того, маємо досить деталізовану ілюстрацію виробу, що дозволяє оцінити, як, власне, сам дизайн, так і ергономіку.

Позаду — детальний перелік особливостей кількома мовами, а ще адреса потужностей, де була виготовлена модель, дані щодо бренду ColorWay та ін. цікаві «речі», включаючи, звісно ж, маркування та повну назву виробу.

На одній з бічних стінок деталізовані характеристики портів та розеток, а на панелі напроти – пояснення піктограм, що розміщені на стінці спереду.

Комплектація

  • мережевий фільтр ColorWay CW-CHE435PDB;
  • коротке керівництво користувача.

Технічні характеристики ColorWay CW-CHE435PDB

• Вихідні порти USB – 1xUSB Type-C (PD), 2xUSB-A (QC3.0);
• Номінальний струм — 10A;
• Номінальна напруга — 250V;
• Габарити — 240x48x40 мм;
• Параметри виходів USB — Type-C: PD 5V⎓3A/9V⎓2.22A/12V⎓1.67A 20W Max, USB1: 5V⎓3A/9V⎓2A/12V⎓2A/20V⎓1.5A 18W Max, USB2: 5V⎓3A/9V⎓2A/12V⎓2A/20V⎓1.5A 18W Max;
• USB протоколи заряджання — PD3.0 20W, APPLE FAST CHARGE (Iphone 8 and newer), SAMSUNG AFC, QC2.0/QC3.0;
• Вихідна потужність USB — Single USB-C 20W, Single USB-A 18W, Combined: USB-A1 або A2: 18W, USB-C1+A1: 12W+12W, USB-C1+A2: 12W+12W, USB-A1+ A2: 12W+12W, USB-C1+A1+A2: 24W.

Використані матеріали та наші враження від якості збірки

Корпус ColorWay CW-CHE435PDB є розбірним на користувацькому рівні, «посадкові» місця під фіксуючи гвинти позаду. Ключовий матеріал – жаростійкий пластик. Останній, згідно з офіційними даними витримує температуру до 750 градусів Цельсія. Погодьтесь – це дійсно круто.

Крім пластику, ще виробник використовував мідний сплав – з нього зробили контактні групи розеток. Багатожильна мідь також «на борту» кабеля з потужною полімерною ізоляцією. Наявні тут порти USB та USB Type-C, звісно ж, отримали металеве окантування.

Розбірний формат корпусу це плюс! На якості збірки не відображається абсолютно ніяк, а ось у випадку ремонту окремих вузлів чи ж комплексного, зважаючи на організований доступ до нутрощів, рахунок в підсумку матимемо менший ніж у випадку нерозбірного корпусу.

Ергономіка – ключові тези

Крім розбірного формату корпусу, ще одна перевага, яку ми помітили на тильній панелі виробу – петлі для кріплення виробу на стінку.

Особисто ми в редакції любимо це «діло» — ні один з наявних фільтрів не розташований якось інакше.

Розетки/порти винесли класично – на верхню частину корпусу. Не буде складністю помітити, що тут ми маємо справу з чотирма розетками з захистом від дітей, а також двома портами USB та одним USB Type-C – всі з підтримкою функції швидкої зарядки. Порти обведені колом, яке, на перший погляд, нагадує діодне. Насправді ж воно таким не є.

Крім «посадкових» місць під фіксуючи половинки корпусу гвинти та згадані вже петлі, тут же поряд перелік характеристик портів та деяка інша технічна інформація.

Про особливості наявної на одній з бічних граней червоної кнопки ми розповімо далі.

Захист

Система захисту в фільтрі від різноманітних позаштатних проявів електричної мережі виглядає ну дуже цікаво. Виробник представив її за чотирма, скажімо так, напрямками чи пунктами – кому як зручніше:

автоматичне запобігання надлишковому струму; виконується шляхом вимикання живлення при виявленні перевищення допустимого навантаження;

наявність автоматичного вимикача, що розмикає ланцюг при перенавантаженні;

захист пристроїв від перегріву та пошкоджень;

можливість ручного відновлення роботи (тут і в пункті 2 в роботу вступає згадана вище червона кнопка).

USB Auto ID

Наявна «на борту» технологія USB Auto ID дозволяє підібрати оптимальні параметри зарядки під конкретного споживача, включаючи малопотужні вироби. Це, своєю чергою, продовжить «життя» не лише акумулятора споживача, але і його самого.

Висновок за підсумками

В підсумку маємо якісний прилад для надійної організації робочого місця з однаково потужною реалізацією корпусу та захистом від різноманітних позаштатних проявів електричної мережі, якісною зарядкою по USB плюс абсолютно адекватним цінником за рішення такого плану.

ColorWay CW-CHE435PDB коштує 899 грн.

Продукт надано пресслужбою ColorWay

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *