Огляд ТОПового смартгодинника Gelius Amazwatch GT3 GP-SW010


Наші враження від знайомства з флагманською моделлю смартгодинника Gelius. Які можливості отримає користувач за ціною значно нижче $100 та чому саме ця модель – одна з кращих пропозицій для свого сегменту?

Коротко за комплект поставки

Хоча коротко за комплектацію саме даної моделі сказати не вийде. Перше, що тут взагалі варто відзначити – відсутність будь-яких проблем з тим, щоб докупити кожен аксесуар комплекту окремо. Чому це важливо? Виробник дбає про те, користувач, у випадку необхідності, мав можливість купити саме оригінальні аксесуари до GP-SW010; до речі, саме цим в тому числі продовжується «життєвий цикл» виробу. Тож захисну плівку, що є в комплекті поставки й зарядний блок з незнімним кабелем USB, можна докупити за необхідності (натискаємо на посилання вище). Йдемо далі.

Подарунком до кожного Gelius Amazwatch GT3 GP-SW010 є ремінець. У випадку нашої моделі в «золотому» кольорі він помаранчевий. Якщо ж будете купувати чорну версію годинника або ж сіру, там колір ремінця буде відповідним. У тому випадку, якщо помаранчевий колір – не ваш варіант, але годинник хочеться саме «золотий», на сайті бренду можна пошукати інші кольори стандартного 22-милліметрового ремінця. Ну і браслет. Взагалі, на моїй пам’яті це перший годинник такого класу саме з браслетом. З іміджевої точки зору – рішення бездоганне. Стосовно практичної сторони питання, про це дещо згодом.

Все вище перераховане, включаючи необхідну документацію виробник помістив в компактну картонну коробку модульного типу – безпосередньо сам короб + яскравий футляр зі всією необхідної інформації на стінках. З нею особисто я раджу ознайомитися ще до розкриття коробки та вивчення комплекту поставки, адже забагато корисних даних, як відомо, не буває.

Ключові технічні характеристики

• Акумулятор – 300 мАг;
• Сумісність з ОС – Android, iOS;
• Вбудована пам’ять – 8 Мб+128 Мб;
• Автономність у режимі очікування – до 14 днів;
• Розмір корпусу – 47 мм;
• Роздільна здатність дисплея – 466х466 пікселів;
• Автономність в активному режимі – до 5 днів;
• Процесор – SF562;
• Діагональ – 1.43”;
• Оперативна пам’ять – 1,1 Мб+256 Кб;
• Час повної зарядки – 2 години;
• Клас водонепроникності – IP68;
• AGPS;
• Інтерфейс підключення – Bluetooth (5.2).

Ключове за дизайн та якість збірки корпусу

Якщо і не всі, то більшість смартгодинників (і не тільки Gelius) володіють захищеним корпусом. В нашому випадку маємо захист IP68, а це значить, що з Amazwatch GT3 GP-SW010 можна навіть купатися в басейні чи приймати душ. Погодьтесь – це гарна особливість будь-якої моделі. Так, класична, але поряд з тим …

Те, що корпус годинника головним чином металевий нам також сподобалось. Так, в поєднанні з браслетом сказати, що маємо справу з надзвичайно легким гаджетом навряд чи вийде, але саме такий підхід до стилю і робить виріб по-своєму цікавим, причому навіть для руки директора.

Крім металу, ще «на борту» захисне скло – воно спереду, та трохи пластику. Останній зі згаданих матеріалів розміщено на тильній стороні.

Стосовно якості збірки, по цьому пункту питань жодних – за відсутності кращого слова, перед нами бездоганне припасування головним чином преміальних матеріалів без будь-яких умовностей.

Наявний в комплекті поставки браслет виробник виконав в одному кольорному стилі з годинником. В поєднання з великим дисплеєм та відповідно створеною ним масивністю в підсумку маємо абсолютно новий стиль смартгодинника – це вже не просто реєстратор ваших фізичних досягнень та «приймач» сповіщень – це іміджевий і навіть деякою мірою статусний аксесуар, що доповнює будь-який ваш стиль – від ділового до туристичного.

Дисплей

Одна з примітних особливостей Amazwatch GT3 GP-SW010 — великий 1,43-дюймовий AMOLED-дисплей. Роздільна здатність останнього – 466х466 пікселів, а тому навіть мови про можливе зерно на екрані не може бути; картинка м’яка, без спотворень і тому подібних «речей».
Стосовно чутливості сенсорного прошарку, в цьому плані питань також ніяких; реакція навіть на натиснення побіжно виправдовує, в тому числі найсміливіші очікування.

До рівня відображення даних з кутів огляду у нас також не було зауважень.

Стосовно налаштувань з відповідного меню маємо можливість регулювання підсвітки, налаштування тайм-ауту, вигляду меню та ін.

Окремої уваги заслуговує функція Always on display. Остання дозволяє бути на зв`язку та читати сповіщення на екрані блокування, не торкаючись безпосередньо самого виробу.

Швидкодія

Стосовно наявного «на борту» процесора, а також об’єму оперативної/вбудованої пам’яті з цими даними можна познайомитися в переліку характеристик вище.

На практиці реалізована вище «зв’язка» дозволяє забезпечити ефективну обробку даних, а системі працювати без будь-яких помітних затримок. Мимовільних перезавантажень за тестовий період я також не помітив, що, звісно ж ну дуже добре.

Особливості та можливості додатка Da Fit

Додаток Da Fit необхідний для того, щоб розкрити потенціал годинника на повну. Звичайно, ви можете ним користуватися й без «прив’язки» до смартфона, але особисто ми радимо не задовольнятися лиш частиною функціоналу.

Розповсюдження додатка є безоплатним.

Після встановлення його користувач отримає, скажімо так, доступ до довідки, яка, своєю чергою, розповість за можливості – раджу звернути увагу.

Саме ж по собі меню – це чотири розділи: «Сьогодні», «Клас/Тренування», пункт налаштувань, в тому числі сповіщень (які ми всі такі любимо) і четвертий – «Моє».

Перший зі згаданих – це свого роду реєстр досягнень в ходьбі, бігу та ін. фізичних навантаженнях. Тут ви можете зберігати дані не лише за день, але й за тиждень і навіть місяць. Крім того, окремим пунктом передбачена можливість встановити нагадування за необхідність пиття води. Погодьтесь – зручно!

В другому пункті маємо фіксатор різноманітних форматів тренувань. Також ви можете завантажити додаткові курси (вибір чималий) тренувань.

Третій пункт – це можливість обрати циферблат серед попередньо завантажених, або ж завантажити додатково, ну, а четвертий дозволяє налаштувати мету щодо кількості пройдених кроків, редагувати ваш профіль та ін.

Замість висновків

Крім всього перерахованого, Amazwatch GT3 GP-SW010 також цікавий підтримкою 100 спортивних режимів, гарною автономністю та дійсно якісним гучномовцем.

Таким чином, за підсумками маємо чудовий формат недорогого смартгодинника в преміальному сегменті з гарним дизайном, прогресивним дисплеєм та функціоналом, що здатен дати фору навіть більш дорогим моделям конкурентів. Варта уваги модель, в тому числі в очах особливо вимогливого користувача.

Вартість моделі на сайті бренда.

Продукт надано пресслужбою Gelius

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *