Компактний «розумний» годинник від Amazfit з AMOLED-екраном, досить непоганою автономністю, захистом корпусу 5 АТМ, а також 150 режимами тренувань і масою інших цікавих «речей». Про мої враження від експлуатації читайте далі в огляді!
Комплект поставки
Подивимося спочатку на комплект поставки Amazfit GTS 3. Це передусім сам пристрій. Ще є зарядний блок з незнімним кабелем USB, а також необхідна документація.
Ключові характеристики
• Екран – 1.75ʺ, 390х450 пікселів, AMOLED, 341 PPI, захисне скло;
• Акумулятор та автономність – 250 мАг, до 12 днів – SaveMode, до 6 днів активний режим, до 20 годин з активним GPS;
• Bluetooth 5.1;
• GPS, ГЛОНАСС, Galileo, BDS, QZSS;
• BioTracker — 3.0, 6 датчиків + 2 лампи підсвічування, акселерометр, барометр, датчик освітлення, датчик температури, гіроскоп;
• Захист від води – 5 АТМ;
• Ремінець – силікон, 20 мм;
• Вага — 39 г;
• Габарити – 42х36х8.8 мм.
Використані в корпусі матеріали
Корпус Amazfit GTS 3 – поєднання алюмінію, пластику, скла та силікону. Останній із згаданих матеріалів – ремінець. До речі, тут він абсолютно класичний. Такий же і формат кріплення. Таким чином, у разі необхідності заміни проблем з вибором точно не буде — аксесуарів подібного плану достатньо.
Склом традиційно прикритий дисплей, а пластикова частина ззаду. Традиційно для речей такого плану ззаду контактний майданчик під зарядний блок та необхідні датчики.
Щодо якості збірки зауважень немає – деталі «збиті» чудово, та й самі вони гарної якості.
Окрема тема для розмови – захист за стандартом 5 АТМ. Це ще один плюс у скарбничку Amazfit GTS 3, адже це дозволяє користуватися пристроєм без обмежень на водне середовище – прийом душу, плавання і навіть занурення на глибину до 50 метрів.
Враження від дизайну
На відміну від тих же Amazfit GTR 3 з їх, скажімо так, «дорослим» дизайном, модель GTS 3 все-таки більше для молоді. Тут відчувається якась легкість, і я навіть сказав би «повітряність», яка дуже доречна для тонкої кисті. Чи варто її рекомендувати дорослішому поколінню? Скоріше ні, ніж так. Втім, для останніх є GTR 3 або Pro-версія моделі, про яку ми ще поговоримо в одному з найближчих оглядів.
Ремінець
В Amazfit GTS 3 використовується 20-міліметровий ремінець із класичним типом кріплення. Рішень такого плану на ринку, м’яко кажучи, більш ніж достатньо на будь-який смак.
Дисплей
Мені сподобалося те, наскільки чітко передаються дані, навіть при попаданні на панель сонця. Хорошим є запас яскравості.
Частота оновлення – 60 кадрів, анімація плавна і зовсім «не ріже» очей.
Передбачена підтримка режиму постійно увімкненого екрану – Always-on – користувач самостійно може налаштувати тайм-аут підсвічування.
Окремо сподобалися тонкі рамки довкола дисплея. До речі, якщо ви поставите чорний циферблат, з ним зливаються рамки і стають невидимими.
Олеофобне покриття присутнє, а тому відбитки та маслянисті залишки практично не помітні, а крім того, легко витираються.
Ергономіка
Всю лицьову частину займає дисплей. Зверху – міцне захисне скло. Приємно те, що трьох місяців щоденної експлуатації виявилося недостатньо, щоб на поверхні залишилася хоча б незначна мітка.
Петлі під кріплення ремінця – рішення монолітне відносно каркасу, а тому щодо якості їх реалізації сумніватися не доводиться.
Уся тильна сторона пластикова. На ній легко помітити контактний майданчик для зарядного блоку, а також необхідні датчики. Нарешті, кнопкою з боку можна прокручувати розділи, повідомлення або ж задавати налаштування.
Автономність
Згідно з даними офіційного сайту, на одному повному заряді Amazfit GTS 3 здатні пропрацювати до 12 днів, що виглядає зовсім непоганим результатом.
На власному досвіді я переконався — заявлені показники автономності досягнуті в енергозберігаючому режимі, і що під навантаженнями, наприклад, періодичний вимір пульсу, включений always-on тощо, автономність скоротиться до 7-8 днів, що, втім, також вельми непоганий показник.
Що ж до підзарядки вбудованого акумулятора, вона займає до 2 годин.
Навігація по меню
Переходити по меню можна як за допомогою перегортання його пальцями, так і задіявши для цього заводну головку. До речі, натискання на останню активує підменю, у якому курсор зупинено у конкретний момент.
Характерний жест зліва направо «витягує» віджети будильник, погода, вимірювання пульсу, SpO2, активності тощо. За потреби користувач може заміняти їх іншими.
«Змахнувши» з права на ліво, ви отримаєте доступ до повнорозмірних віджетів.
Свайпом зверху вниз запускається меню з налаштуваннями. У ньому доступна можливість активації бездротового режиму, запуск ліхтарика та багато ін.
Нарешті, якщо ви вирішите провести пальцем знизу вгору, отримаєте доступ до розділу з новими повідомленнями.
Додаток Zepp
Для першого налаштування, та й подальшої повноцінної роботи з Amazfit GTS 3 користувачам потрібно встановити додаток Zepp у їхньому iOS або Android-смартфоні. Програма безкоштовна і поширюється без прихованої реклами.
Після встановлення необхідно пройти реєстрацію – процедура швидка та легка.
Можливості
Ну і на завершення про головне — що ж вміє новинка, особливо, у поєднанні зі згаданим вище додатком!?
Перше – сама програма – це відмінний регістратор результатів тренувань, що підтримуються годинниками. Крім того, тут же користувач може дізнатися про якість сну, зміну серцевого ритму протягом доби та масу інших цікавих «речей».
Окремо хочеться відзначити загальну оцінку активності PAI. Коротко кажучи – це результат за сім днів.
З того, що, на мій погляд, незвичайне – кіберспорт, шахи та карти. Із класичного — можливість виміряти всі показники одним натисканням або зануриться в масу інших спортивних режимів, яких тут аж 150.
Підсумки
Що ж, Amazfit GTS 3 виглядає цікавою пропозицією для активної молоді, яка стежить за своїм фізичним станом. Крім того, це ще й стильний аксесуар, здатний вельми непогано підкреслити імідж свого власника.
Орієнтовна вартість – 4999 гривень
Продукт надано прес-службою Amazfit в Україні