Огляд ColorWay CW-3330 — стиснене повітря для очищення електроніки

Почну з висновку – ця річ має бути у кожного сучасного користувача ПК чи ж іншої електроніки, адже забезпечує вражаючий результат за дуже невеликих витрат. З даною, скажімо так, «системою» вам не потрібно розбирати виріб «до гвинтика» та витрачати купу часу на чищення кожного елементу окремо. Цікаво, чи не так? ОК, тоді вперед за деталями.

До питання про об’єм

Перше, що варто відзначити – крім об’єму в 300 мл, даний виріб пропонується також об’ємом 800 мл та 500 мл. Так, наприклад, якщо мова про 1-2 одиниці, балону на 300 мл вистачить з запасом, 3-4 – краще обрати 500 мл. Якщо ж генеральна чистка у вас і, скажімо, у ваших батьків, тоді вже питання щодо найбільшого «сімейного» балону і ніяк інакше. Всі три версії з об’ємом доступні на сайті ColorWay, а тому лишається лиш зробити вибір відповідно до запитів. Ну, а поки ви думаєте, ми підемо далі, і подивимося на сам балон та інформацію, яку виробник виніс на стінки.

Враження від балона та інформація зі стінок

Він компактний та зручний. Я б назвав CW-3330 певною мірою «дорожнім» варіантом очисника – місця в рюкзаку чи сумці займе мінімум, направляюча трубка на стінці зафіксована вертикально та надійно за допомогою клейкої стрічки. Ковпачок зверху від ненавмисного спрацювання також передбачений.

На картинці спереду виробник візуально демонструє, як правильно тримати балон під час роботи. Для тих, кому такий формат пояснення не дуже зрозумілий, позаду ще є схема з кутами саме правильного положення балона. З точки зору безпеки цей, скажімо так, «момент» має місце бути. Дещо правіше згаданої ілюстрації пояснення виробника, з яким конкретно виробом працює користувач.

Позаду варто звернути увагу на паспорт виробу, адже конкретно в нашому випадку тут розлога відповідь на те, для чищення яких виробів варто використовувати це повітря, а які предмети чистити ним категорично заборонено. На останнє раджу особливо звернути увагу!

Далі про заходи безпеки під час роботи з CW-3330 – тут раджу не нехтувати, адже хай там як, ви працюєте з газом. Особисто ми про безпеку поговоримо в окремому розділі.

Ну і звісно за різноманітну технічну інформацію щодо безпосередньо самого виробника, включаючи дані щодо країни-походження, адресу офіційного сайту та інші цікаві «речі» тут також ніхто не забув.

Для яких категорій пристроїв

В принципі, за допомогою ColorWay CW-3330 можна чистити будь-яку систему від пилу (за виключенням заборонених виробником очищувача). Особисто я чистив системний блок, приставку смарт-ТВ, клавіатуру і ноутбук. Зручно? Ефективно? Чи є якісь побічні ефекти таких процедур? На ці питання відповіді вже у наступному розділі. Не перемикайтесь.

Особистий досвід

Якщо коротко – результати чудові й досягаються доволі легко. Спочатку я попробував системний блок. Раніше доводилось знімати кулер, блок живлення, причому з подальшою розбіркою його самого. Тепер все це вже не потрібно — CW-3330 максимально спрощує роботу, а крім того, навіть робить її цікавою. Особисто мені формат ну дуже сподобався. Раджу. Тим більше, що вартість питання без перебільшення копійки.

Які ще переваги? Одна з найвагоміших – відсутність розводів після «обробки» — нічого не протираємо і не сушимо. Ну і найвагоміша – звісно з доступ до тих ділянок техніки, куди підібратись чимось іншим ну просто таки нереально.

Заходи безпеки

Та навіть при всій здавалося б простоті використання балона, не варто вважати, що користуватись таким очисником зможуть навіть діти. Ні! На стінці чимало запобіжних заходів, на які особливо варто звернути увагу.

Перш за все – не трусити балон та нахиляти його виключно вказаним виробником чином. Друге – ні в якому разі не нагрівати балон та не залишати його під дією прямих сонячних променів. Все це може призвести до вибуху.

Третє – якщо так сталось, що вміст балона потрапив на шкіру – промити якомога скоріше. Втім, останнє – це скоріше у форматі перестороги, оскільки на власному досвіді можу сказати, що ніяких наслідків впливу на шкіру особисто на власному досвіді не відчув. Вплив, щоправда, в моєму випадку був в дуже невеликій кількості.

Короткі підсумки та висновки

Та навіть з урахуванням деяких правил безпеки, яких потрібно дотримуватися, хоча б тому, що мова йде про роботу з газом, на ColorWay CW-3330 варто звернути увагу – адже даний балон здатний забезпечити чудові результати при незначних фінансових та часових витратах. Ну і крім всього, в ряді випадків саме цей балон — безальтернативне рішення для чищення.

Вартість виробу на сайті бренду.

Продукт надано пресслужбою ColorWay

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *