Огляд ColorWay Power Delivery Port PPS USB Type-C (CW-CHS034PD-WT)

Наші враження від знайомства з 45 Вт мережевим зарядним пристроєм відомого українського бренду ColorWay. Підтримка технологій Super Fast Charging PD 3.0 та USB Auto ID, дизайн, якість збірки та отримані результати на виході? Чи варто рекомендувати модель і наскільки адекватний цінник?

Комплект поставки та упаковка

  • мережевий зарядний пристрій ColorWay Power Delivery Port PPS USB Type-C (CW-CHS034PD-WT).

Технічна документація в коробці не передбачена. Зважаючи на простоту використання виробу, будь-яке керівництво користувача тут недоцільне. Стосовно ж гарантійного талона, ним в цьому випадку виступає чек, що засвідчує офіційність покупки.

Постачається виріб в невеликій картонній коробці з помітним блістерним вікном на тильній панелі. Вікно прозоре, а тому у користувача є можливість вивчити дизайн виробу навіть без необхідності виймати його з упаковки. Крім того, на стінках чимала кількість різноманітної інформації щодо можливостей та особливостей виробу — рекомендуємо звернути уваги незалежно від того, яка участь чекає на коробку після розпаковки.

Ключові технічні характеристики та особливості

  • Максимальна сила струму – 3.0A;
  • Габарити — 89x53x30мм;
  • Виходи – 5V⎓3A/9V⎓3A/15V⎓2A/20V⎓2.25A, PPS 3.3-10V⎓4A/3.3-11V⎓3.5A. 45W Max;
  • Входи – AC 100~240V 50-60Hz 1A Max;
  • Підтримка протоколів швидкої зарядки — PD 3.0 45W PPS, Apple Fast Charge, Huawei SCP & FCP, Quick Charge 2.0 & 3.0, Samsung AFC;
  • Інтелектуальна мікросхема USB Auto ID;Робота в мережах від 100 до 240 Вольт.

Використані у корпусі матеріали та наші враження від якості збірки

В корпусі CW-CHS034PD-WT виробник поєднує кілька шматків пластику ABC. Стосовно самого матеріалу, за його особливості ми вже розповідали в інших наших оглядах далеко не один раз, а тому повторювати пройдений матеріал вчергове тут не будемо. Варто зазначити лиш те, що виробник на ньому не економив, якість чудова без будь-яких знижок і інших умовностей. Не містить ніяких нюансів і пункт, що стосується якості збірки.

Особистий досвід експлуатації

У CW-CHS034PD-WT гарна потужність, а тому і результати щодо швидкості зарядки високі. Так, до прикладу, мій особистий Xiaomi з акумулятором на 6000 мА/год «відновлював» заряд «до сотні» за годину і 10 хвилин, що, погодьтесь, ну дуже небагато. 4,3 години було необхідно для того, щоб підзарядити повербанк на 20000 мА/год і це також чудовий результат.

Якщо когось цікавить питання нагріву корпуса виробу, тут можете бути спокійні – все в допустимих межах. Крім того, безпеку використання забезпечує автоматичний захист від перенапруги, перевантаження, а також короткого замикання та перегріву.

Замість висновків

В кінцевому підсумку у нас цікава пропозиція для користувачів, що цінять свій час, шукають дійсно якісний і дійсно швидкий зарядний пристрій для своєї мобільної техніки. На стороні моделі, звісно ж, швидкість зарядки, захист від «позаштатних» впливів електромережі плюс вповні адекватний цінник. Все разом робить CW-CHS034PD-WT цікавим вибором в очах сучасного користувача.

Вартість виробу на сайті бренду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *