Огляд ColorWay Extra Dry 1200gsm (CW-4412)


Наші враження від знайомства з 2-стороннім мікрофібровим рушником, орієнтованим на делікатну роботу з лакофарбовим покриттям вашого автомобіля. Наскільки вдалою є дана пропозиція?

Ключові особливості

  • матеріал — двошарова мікрофібра;
  • розміри – 40х40 см;
  • щільність – 1200 г/м2;
  • вбираючи властивості – до 600% води в порівнянні з власною вагою;
  • особливості матеріалу — використання волокна «кручена петля»: об’єднуються 3 нитки пряжі (зазвичай одна або дві), що застосовуються для створення петель та скручування.

Упаковка – ключові тези

Поставляється модель в поліетиленовій упаковці, що обладнана стандартним замком. Суб’єктивно використаний тут матеріал я оцінюю як міцний, а тому до надійності збереження виробу всередині питань жодних.

На стінках чимало різноманітних технічних даних щодо особливостей та можливостей рушника. Окремо винесена інформація стосовно конструкції та дані про бренд.

Враження від експлуатації

Тут варто почати з наступного. CW-4412 – це абсолютно не той формат автомобільного рушника (чи серветки – як кому більш зручно), якщо брати до порівняння рішення «з туби». Так, останній варіант – це кілька штук по тій же вартості, що й CW-4412. Але… Але давайте на прикладах, чому саме останньому варто віддати перевагу.

«Тестування» на прикладі миття седана класу С. Перше – абсолютно повна відсутність розводів, що для конкурентів «з туби» не рідкість.

Думаємо – не потрібно говорити, що відсутність розводів – автоматична економія часу на прибирання. Друге – за підсумками нам не довелося вичавлювати рушник; його можна комфортно висушити. Втім, цей аргумент ми вважаємо доволі умовним, адже в будь-якому разі переполоскати рушник доведеться за наступного миття авто. Третє – 4412 – це ще й свого роду економія. За підсумками прибирання у нас лишилось трішки невикористаної частини. Що ж, як мінімум, це цікаво.

А ось вже працюючи з повнорозмірним SUV, ми «обійшлися» без залишків – рушник було використано повністю. Переваги тут ті що й в попередньому пункті – головна – відсутність розводів, які особисто автора цих стрічок дуже діставали під час використання згаданих вже серветок «з туби».

Прибирання універсала – це вже була свого роду «супер гра». 4412 не вистачило повністю, що додало трохи часу на зайве пере полоскання рушника (до речі, у кого універсал тут радимо CW-5612 – його точно вистачить). І все ж, навіть з додатковим ополіскуванням самого рушника, ввесь процес виявився куди швидшим, ніж під час використання серветок «з колби». Ну і звичайно ж, що приємно – відсутність розводів.

Короткі підсумки

На відповідній сторінці ColorWay, де представлено асортимент аксесуарів, орієнтованих саме для чистки авто, користувач може підібрати той, який йому буде до вподоби найбільше. Ми протестували один з розмірів, якого вистачить в більшості випадків. Але не у всіх. Як показала наша практика, якщо у вас універсал, краще взяти більший рушник – 50х60 см, а ось для більш, скажімо так, компактних авто розглянута тут версія – буде вдалим вибором, адже крім непоганих габаритів, маємо ще чудову щільність і, відповідно, здатність до вбирання.

Вартість моделі на сайті виробника.

Продукт надано пресслужбою ColorWay

Фото — Colorway.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *