Наші враження щодо можливостей актуальної моделі SSD-накопичувача відомого американського виробника. Компонентна база, стабільність роботи, швидкості та, звичайно ж, вартість для кінцевого користувача!

Упаковка та комплект поставки
Для Patriot P220 виробником передбачена одноразова картонна коробка з блістерною вставкою на передній стінці. Остання виконує подвійну функцію. Перша – це свого роду «пенал», в якому розміщено виріб. Друга – «екран», завдяки прозорості якого користувачеві зручно вивчити дизайн виробу без необхідності в розпаковці. Але це кому цікаво, адже носії такого типу дуже часто «сховані» в ПК від прямого зорового контакту з користувачами. Втім, винятки, як відомо, також можуть бути.

На стінках картонної частини коробки чимало корисної інформації стосовно моделі: товщина, тип інтерфейсу, формфактор, паспорт виробу та ін. Дещо окремо вказані адреси сторінок в соціальних мережах та на You Tube, офіційного сайту, маркування та багато інших не менш корисних речей.

Стосовно ж комплекту поставки, тут все по-спартанськи просто – виключно сам виріб. Технічна документація, зважаючи на достатню простоту у використанні, не передбачена. Стосовно ж гарантійної – нею тут слугує чек, що засвідчує офіційність купівлі. Гарантійний термін – 3 роки.

Деякі технічні характеристики
• Інтерфейс – SATA rev. 3.0;
• Підтримка TRIM;
• Контролер — Silicon Motion SM2259XT;
• Тип мікросхем пам’яті – 3D NAND;
• Формфактор – 2,5;
• Габарити – 100х6.96х7мм.
Використані матеріали корпусу та якість збірки
В корпусі Patriot P220 вдало поєднуються пластикові деталі плюс невелика кількість металевих елементів. В підсумку, по суті, у нас безпрограшний формат 2,5-дюймового корпусу SATA SSD – легкий, по-своєму стильний та надійний. На користь останнього до речі, говорить те, що навіть під суттєвим тиском пальцями руки панелі не прогинаються. Погодьтесь – як для пластику, обраний формат має місце бути. Самих елементів корпусу, до речі, тут два – верхній і бічні грані – один шматок; ще один – нижня панель. Остання до основного корпусу кріпиться як окремий елемент. За формат кріплення виробник не уточнює, але стосовно якості питань нема – по цьому, скажімо так, пункту робота виконана зі знанням справи.
Згаданий раніше метал – елементи жовтого кольору, що вмонтовані в тіло корпусу носія. Кожен з внутрішньою різьбою. Так, маємо класику щодо кріплень 2.5-дюймового SSD у відповідну стійку ПК або «посадкове місце» ноутбука. Також металевий, скажімо так, прошарок передбачений на контактному майданчику інтерфейсів SATA+живлення.
Особисто наша редакція знайомилась з Patriot P220 в модифікації на 1ТБ. Крім неї, користувач може придбати носій на 128 ГБ, 256ГБ, а також 512 ГБ чи 2 ТБ.

Ергономіка
Щодо даного пункту огляду, тут маємо абсолютну класику: наліпка з купою технічних даних на стінці спереду, згадані вже металеві отвори з внутрішніми різьбами по периметру бічної стінки та нижньої панелі, інтерфейс SATA з живлення на верхньому ребрі. Дані зі згаданої наліпки деталізуємо на фото.

Тестовий стенд
Час тестів. Та перед тим кілька слів за тестову конфігурацію. Отже, маємо ПК в закритому корпусі під керуванням ОС Windows 10 Домашня версія. «Залізо під капотом» наступне:
• материнська плата — MSI Z270 Gaming M7;
• процесор — Intel Core i7-7700K Processor (8M Cache, up to 4.50 GHz) FC-LGA14C;
• оперативна пам’ять — Goodram IRDM X 2х8 ГБ;
• HDD — Western Digital Blue 1TB;
• відеокарта — MSI GeForce GTX 960;
• блок живлення Deepcool DQ750ST.
Результати
То ж, на які результати можна розраховувати в підсумку? Відповідь далі на ілюстрації.

Коротка післямова
В підсумку маємо цікаве рішення американського виробника на роль апгрейда носія ПК/ноутбука з вартими уваги швидкостями, стабільністю роботи та 3-річною гарантією виробника.
Вартість Patriot P220 (1ТБ) – 2200 гривень
Продукт надано пресслужбою Patriot в Україні